Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Альфа-Банк

Рейтинги «Укрсоцбанку», «Кредобанку» і «Альфа-банку» під сумнівом


standard-poors1Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor’s поставило довгострокові й короткострокові кредитні рейтинги контрагента ЗАТ «Альфа-Банк (Україна)», АТ «Кредобанк» і АКБ «Укрсоцбанк», які знаходяться зараз на рівні «В+/В», у список CreditWatch (рейтинг на перегляді) з негативним прогнозом.

Як повідомляється в прес-релізі агентства, рейтинги за національною шкалою «Альфа-Банку» і «Кредобанку» на рівні «ua-» також поміщені до списку CreditWatch з негативним прогнозом, передає агентство «Інтерфакс Україна».

Така рейтингова дія стала результатом переміщення суверенних кредитних рейтингів України (рейтинг за зобов’язаннями в іноземній валюті «В+/В», рейтинг за зобов’язаннями у національній валюті «ВВ-/В», рейтинг за національною шкалою «uaAA») до списку CreditWatch з негативним прогнозом.

«Переміщення рейтингів України до списку CreditWatch відображає нашу стурбованість у зв’язку з погіршенням економічної ситуації й пов’язаним із цим знецінюванням національної валюти, а також впливом цих факторів на якість активів фінансового сектора України, особливо у світі високого рівня запозичень в іноземній валюті приватного сектора», — відзначається в повідомленні агентства.

«Ми очікуємо, що суверенні рейтинги України будуть виведені із списку CreditWatch цього місяця, після чого із цього списку будуть виведені рейтинги трьох зазначених банків. Якщо рівень суверенного рейтингу, виведеного із списку CreditWatch, буде знижений, це відповідним чином відіб’ється на рейтингах банків», — заявив кредитний аналітик Standard & Poor’s Аннет Есс.

За підсумками 2007 року «Укрсоцбанк» посів 31 місце за обсягом активів серед банків СНД і 4 місце серед 175 українських банків у ренкінгу «Інтерфакс-1000″: Банки СНД», «Альфа-банк» — 54 місце й 10 місце й «Кредобанк» — 142 й 29 місце відповідно.

Економічна правда

Це цікаво

 • Анатолий Шаповалов его тёмные связи и схемы
 • Банки просят отсрочки
 • Чего ждать вкладчикам банков, которые несут убытки?
 • Как я пытался вернуть свой депозит
 • Вернут ли кредиты для предприятий?
 • Главные должники Нацбанка
 • Почему банки не отдают депозиты
 • Рейтинги "Укрсоцбанку", "Кредобанку" і "Альфа-банку" під сумнівом
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  Отзывов нет на «Рейтинги «Укрсоцбанку», «Кредобанку» і «Альфа-банку» під сумнівом»

  Ваш отзыв

  Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook