Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Ложкин Борис

Борис Ложкін відмив 5 мільйонів євро, — австрійське видання


LozhkinPoroshenko1-500x500

Австрійська прокуратура оцінює суму збитку у справі, за якою глава адміністрації президента Борис Ложкін може проходити як мінімум в якості свідка, в 5 мільйонів євро.

Про це пише австрійське інформаційне агентство APA, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відділ по боротьбі з корупцією прокуратури Австрії заявляє про те, що знайшов факти відмивання коштів, розслідуючи підозрілу історію з главою адміністрації президента України Борисом Ложкіним.

У цій історії фігурують ще дві людини — громадяни України, зазначає видання.

«Мова йде про збиток у більш ніж п’ять мільйонів євро», — йдеться у публікації.

Не виключається також, що Ложкін може проходити в цій справі як свідок. Прокуратура Австрії вже направила в Генпрокуратуру України запит про правову допомогу в розслідуванні, про що напередодні повідомляв народний депутат Сергій Лещенко.

Агентство повідомляє, що 43-річний Ложкін за кілька місяців до початку політичних потрясінь в Україні продав в 2013 році свою частку (на 400-500 млн доларів) в UMH group олігарху Сергію Курченку, який після зміни влади втік до Росії. «Не виключено, що нинішнє розслідування пов’язане з цією угодою», — йдеться в повідомленні.

Для президента України Петра Порошенка розслідування зараз зовсім невчасне, підкреслюється в статті. «Він стикався неодноразово в останній час із західною критикою про те, що робить недостатньо в боротьбі проти корупції», — пише агентство.

У листопаді 2013 року Ложкін продав 99% медіахолдингу UMH компанії СЄПЕК Сергія Курченка. 10 червня 2014 Борис Ложкін був призначений главою адміністрації президента України.

Це цікаво

 • Борис Ложкін відмив 5 мільйонів євро, — австрійське видання
 • Ложкина проверяют на отмывание денег в Австрии
 • Борис Ложкин из администрации Порошенка не заплатил сотни миллионов гривен подоходного налога. Расследование
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  К сожалению, комментарии закрыты.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook