Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Бахматюк Олег

Бахматюк забирає моє майно, знищує мій бізнес


Bahmatuk-yaica3-1Користуючись нагодою засвідчую Вам свою щиру повагу та прошу допомоги у ситуації, що склалась:

Протягом останнього часу я опинився в складній життєвій ситуації, що спричинена беззаконням та свавіллям державних та бездіяльністю правоохоронних органів м. Івано-Франківська.

Така ситуація прямо чи опосередковано створюється широковідомим на Прикарпатті бізнесменом – Олегом Бахматюком.
news.meta.ua/ua/metka:бахматюк/
http://latifundist.com/novosti/27491-milliardy-bahmatyuka-hotyat-otsudit https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1498344693790478&id=100008448840326

http://versii.if.ua/publikacii/galitskiy-oligarh-bahmatyuk-stane-vitse-prem-yer-ministrom-ukrayini/

(міліарди Бахматюка).

Його неприязні стосунки зі мною спричинені сімейними обставинами. В 2010р. Бахматюк О.Р. припинив свою багаторічну співпрацю зі мною та використовуючи свої корупційні зв’язки втручається в мою підприємницьку діяльність, через підконтрольних йому осіб незаконно заволодіває моїм майном та усіма можливими засобами і способами здійснює заборонений тиск на мене.

1.    ТОВ «МонолітТрансБуд»

В 2007 р. я став засновником ТОВ «МонолітТрансБуд» та заснував ДП «Завод Якісних Бетонів», яке займає в м.Івано-Франківську одну з лідируючих позицій на ринку виробництва бетону.
Будівництво виробничих споруд та купівля технологічного обладнання для даного підприємства здійснювалось за рахунок залучених особисто мною кредитних коштів. Після того, як виробництво на даному підприємстві було запущено і налагоджене та напрацьовано значну клієнтську базу, в травні 2014р. даним підприємством шляхом шахрайства та рейдерського захоплення незаконно заволодів підлеглий Бахматюка О.Р. – Русин Юрій Юрійович.

Русин Ю.Ю. відомий тим, що тривалий час очолював підконтрольні Бахматюку О.Р. підприємства, такі як ВАТ «Закарпатгаз», ВАТ «Вінницягаз», та інші, а також на посаді голови правління “VAB” банку приймав активну та безпосередню участь в розкраданні коштів десятків тисяч вкладників цієї збанкрутілої фінансової установи. Тобто Русин Ю.Ю. вже тривалі роки виступає певним інструментом із допомогою якого, Бахматюк О.Р. реалізовує свої незаконні оборудки та вчиняє злочинні дії, що спрямовані на власне незаконне збагачення.

У квiтнi 2015р. менi стало вiдомо, що директором ТОВ «МонолiтТрансБуд» став громадянин Русин Ю.Ю., якого я, як засновник товариства, на дану посаду не призначав. Отже, за таких обставин, Русин Ю.Ю. мiг стати директором данного Товариства лише злочинним шляхом, пiдробивши вiдповiднi документи, якi повиннi мiстити мiй пiдпис.

Одразу ж після виявлення мною даного факту, я звернувся до прокуратури м.Івано-Франківська із відповідною заявою про злочин у зв’язку із підробленням статутних документів ТОВ «МонолітТрансБуд» та незаконним заволодінням громадянином Русиним Ю.Ю. належної мені частки в статутному капіталі вищевказаного товариства.

18.04.2015 р. СВ Івано-Франківського МВ ГУ МВС України в Івано-Франківській області було відкрито кримінальне провадження №12015090010001592 за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.358 КК України.

В рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження №12015090010001592, на підставі ухвали слідчого судді, органом досудового розслідування у встановленому кримінально-процесуальним кодексом порядку було вилучено документацію в реєстраційній палатi Івано-Франківського міського управління юстиції в Івано-Франківській області.

Зокрема було вилучено:

1. протокол загальних зборiв учасникiв №13/05, згiдно з яким Русина Ю.Ю. було призначено директором ТОВ «МонолітТрансБуд»;

2. наказ про призначення Русина Ю.Ю. директором ТОВ «МонолітТрансБуд»;

3. заява Василюка Р.Я. про передачу належної йому частки в статному капiталi ТОВ «МонолітТрансБул»;

4. протокол загальних зборiв учасникiв, згiдно з яким було оформлено передачу Василюком Р.Я. частки в статутному капiталi ТОВ «МонолітТрансБуд».

В подальшому вищевказані документи були надані в розпорядження експертів задля проведення відповідної судово-почеркознавчої експертизи.

27.04.2015р. науково-дослідний експертно-криміналістичний центр УМВС України в Івано-Франківській області на підставі експертного дослідження вищенаведених документів видав висновок №177, згідно з яким підписи зроблені на даних документах від імені Василюка Р.Я. були виконані не Василюком Р.Я., а іншою особою.

28.04.2015р. розуміючи, що я не ставив підписів під цими документами, додатково звернувся до органу досудового розслідування із відповідним клопотанням про призначення судової-почеркознавчої експертизи проведення якої слід було доручити Київському науково-дослідному інституту судових експертиз.

29.04.2015р. органом досудового розслідування дане клопотання було задоволено та винесено постанову про призначення судово-почеркознавчої експертизи проведення якої було доручено Київському науково-дослідному інституту судових експертиз.

16.06.2015р. Київський науково-дослідний інститут судових експертиз на підставі експертного дослідження вищенаведених документів видав висновок №8263/8264/15-32, згідно з яким підписи зроблені на даних документах від імені Василюка Р.Я. були виконані не Василюком Р.Я., а іншою особою, тобто вказані документи були підроблені і в подальшому незаконно використані для протиправного заволодіння Русиним Ю.Ю. частки в статутному капіталі ТОВ «МонолітТрансБуд».

Таким чином, було беззаперечно встановлено факт підроблення даних документів, що однозначно вказує на те, що Русин Ю.Ю. заволодів часткою в статутному капіталі ТОВ «МонолітТрансБуд» злочинним шляхом та всупереч моєї волі, оскільки я нікому не передавав належну менi частку в статутному капіталі в розмірі 100% та не призначав Русина Ю.Ю. директором даного товариства.

Незважаючи на те, що з моменту мого звернення до правоохоронних органів минуло понад 90 днів, винна особа ще не притягнута до кримінальної відповідальності, попри значну суспільну небезпечність її діянь. Злочинним діям Русина Ю.Ю. досі не надано належної критичної оцінки. Разом з цим, в діях зазначеної винної особи міститься склад ряду злочинів передбачених ч.4 ст.190, ч.2 ст.357, ч.1 ст.358 КК України. Однак, станом на сьогодні Русину Ю.Ю. та іншим особам, які спільно з ним вчинили вказані злочинні дії, досі не пред’явлено повідомлення про підозру.

Тому така складна ситуація викликає серйозне занепокоєння, що зухвалі злочинні дії Русина Ю.Ю. та його спільників залишаться без належного суворого покарання.

Враховуючи те, що кримінальне провадження №12015090010001592 було відкрито за ознаками злочину передбаченого ч.1 ст.358 КК України. Я, не погоджуючись з кримінально-правовою кваліфікацією злочинних дій Русина Ю.Ю. та його спільників, був змушений звернутися до прокуратури м.Івано-Франківська із даним клопотанням, оскільки диспозиція ст.358 КК України не в повній мірі охоплювала злочинні дії, що вчиненні Русиним Ю.Ю. і його спільниками та потребувала додаткової кваліфікації за ч.2 ст.357 та ч.4 ст.190 КК України, тому що умисел, спосіб та обсяг вчинених

Русиним Ю.Ю. та його спільниками злочинних дій безумовно вказують на наявність в їх протиправних діяннях сукупності злочинів передбачених ч.4 ст.190, ч.2 ст.357, ч.1 ст.358 КК України.

Органом досудового розслідування дане клопотання було об’єктивно розглянуто і задоволено, а злочинні дії Русина Ю.Ю. було додатково кваліфіковано за ч.4 ст.190 КК України.

Звертаю Вашу увагу, що злочин передбачений ч.4 ст.190 КК України, відповідно до класифікації злочинів, що наведена в ст.12 КК України відноситься до категорії особливо тяжких, оскільки санкція даної статті встановлює основне покарання у вигляді позбавлення волі від п’яти до дванадцяти років та додаткове покарання у вигляді конфіскації майна.

Станом на сьогодні орган досудового розслідування не проводить жодних слідчих дій, спрямованих на здобуття доказів причетності Русина Ю.Ю. та його спільників до вчинення даних злочинів, та не вживає будь-яких заходів по запобіганню незаконному відчуженню майна та коштів, що належить ТОВ «МонолітТрансБуд» та ДП «Завод Якісних Бетонів» відносно яких вчинялись вищевказані злочинні дії і стосовно яких виникли спірні правовідносини.

Очевидно, що з боку винних та інших зацікавлених осіб здійснюється незаконний позапроцесуальний вплив, через що на хід даного розслідування чиниться значний тиск, та постійно вчиняються дії, спрямовані на перешкоджання та затягування процесу розслідування. До таких дій зокрема можна віднести, численні безпідставні витребовування керівництвом МВС матеріалів даного кримінального провадження, що призводить до штучної тяганини і позбавляє слідчого можливості належним чином проводити слідчі дії, такі обставини істотним чином шкодять оперативності ходу розслідування.

http://teremok.org.ua/messages/14659-Shukamo-vsh-hto-priterpa-tisku-vd-spvrobtnikv-MVD-Grigorya-Mamki-Dmitro-But.html

Зокрема, такі дії неодноразово вчинялись заступником начальника ГСУ МВС України — Мамкою Г.М., який безпосередньо втручається в хід досудового розслідування кримінального провадження №12015090010001592 та заважає його проведенню. Стороні потерпілого відомий факт зустрічі Мамки Г.М. із слідчим, який проводить розслідування — Кулюшиним В.П. та Русиним О.Ю. — братом Русина Ю.Ю… Ця зустріч відбувалась в приміщенні Міністерства внутрішніх справ, за адресою м.Київ, вул.Богомольця, 10.

Крім іншого, факт даної зустрічі підтверджується відеосюжетом «Прилипали ІІ», що відзнятий проектом журналістських розслідувань «СЛІДСТВО-ІНФО». Даний відеозапис був опублікований деякими каналами центрального телебачення та зберігається в мережі Інтернет за веб-адресою: http://www.youtube.com/watch?v=sCcTbzdVl_Y&sns=em на 6 хв 11 сек. Мамка Г.М. завершує своє чергове невдале інтерв’ю, проте вже через секунду тобто 6 хв. 12 сек, 6 хв. 16 сек. даного відеозапису зафіксований момент корупційної черги та одночасного перебування вищевказаних осіб біля приміщення Міністерства внутрішніх справ, за адресою м.Київ, вул.Богомольця, 10.

Цілком зрозуміло, що на вказаній зустрічі незаконно обговорювались питання подальшого розслідування кримінального провадження №12015090010001592 та притягнення або не притягнення Русина Ю.Ю. до кримінальної відповідальності за скоєні ним злочини. Такі наші твердження мають під собою відповідні докази.

Такі події відбувались в той же час, коли слідчий Кулюшин В.П. постійно запевняв мене, що йому не вдається викликати Русина Ю.Ю. для проведення слідчих дій через те, що йому начебто невідомо місцеперебування Русина Ю.Ю. та членів його сім’ї.

Заслуговує на окрему увагу той факт, що 24.04.2015 стороною потерпілого було заявлено клопотання про допит Русина Ю.Ю. та Олексюка А.І., вказані клопотання було задоволено, про що стороні потерпілого були надіслані відповідні повідомлення.

Однак, вказані слідчі дії фактично проведено не було, через постійне ухиляння вказаних осіб від явки на вимогу слідчого, незважаючи на те, що з моменту задоволення вищевказаний клопотань минуло понад  3 місяці.

27.07.2015р. вказані особи з»явились до СВ МВ УМВС м.Івано-Франківська для участі в слідчих діях в рамках розслідування кримінального провадження №12015090010001592. Про те їх допит з незрозумілих причин проведено не було та всупереч вимогам ч.6 ст.223 КПК України належним чином не повідомлено сторону потерпілого.

Слід звернути увагу, що 15.07.2015р. слідчим суддею Івано-Франківського міського суду було задоволено клопотання про доступ до речей і документів та в порядку ст.164 КПК України винесено Ухвалу відповідно до якої органу досудового розслідування надано дозвіл на виїмку установчих документів та податкової звітності ТОВ «МонолітТрансБуд» та ДП «Завод Якісних Бетонів». Однак, проведення даних слідчих дій було безпідставно призупинено, що в подальшому унеможливило їх проведення через збіг терміну дії вказаної Ухвали.

2. м.Івано-Франківськ, вул.Вагилевича, 2а

Крім того, я є власником земельної ділянки площею 0,0308Га, що знаходиться за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Вагилевича, 2А, та власником квартир 1 та 3, що розташовані, за адресою: м.Івано-Франківськ, вул.Вагилевича, 2А.

16.04.2015 я звернувся до Івано-Франківського МВ УМВС України в Івано-Франківській області у зв’язку із втратою правовстановлюючих документів на вказані квартири та земельну ділянку.

Як пізніше було встановлено, вказаними документами злочинним шляхом також заволодів громадянин Русин Юрій Юрійович. За даним фактом слідчим відділом Івано-Франківського УМВС України відкрито кримінальне провадження №12015090010001729.

14.05.2015р. я звернувся до Івано-Франківського міського управління державної реєстраційної служби головного управління юстиції в Івано-Франківській області, із заявою в якій просив повторно провести державну реєстрацію права власності на вищевказану земельну ділянку.

19.05.2015р. я отримав рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень. Така відмова мотивована тим, що викрадені у мене правовстановлюючі документи знаходяться у громадянина Русина Ю.Ю… При цьому Русин Ю.Ю. пояснив, що дані документи нібито були йому добровільно передані мною.

Зрозуміло, що така інформація не відповідає дійсності, оскільки як встановилося, Русин Ю.Ю. викрав ці документи і на даний час вони перебувають в нього всупереч моєї волі. Тому дані обставини повинні бути в подальшому ретельно вивчені органом досудового розслідування і злочинним діям Русина Ю.Ю. повинна бути надана належна кримінально-правова оцінка.

Водночас, Івано-Франківське міське управління державної реєстраційної служби головного управління юстиції в Івано-Франківській області, незаконно відмовляє мені у видачі правовстановлюючих документів на даний об’єкт нерухомості.

На моє переконання, такі незаконні дії обумовлені тим, що Русин Ю.Ю. перебуває в дружніх відносинах із начальником державної реєстраційної служби управління юстиції в м.Івано-Франківську – Пітеляком А.В… Використовуючи свої корупційні зв’язки Русин Ю.Ю. вступив в злочинну змову із Пітеляком А.В., який зловживаючи своїм посадовим становищем під надуманим приводом незаконно перешкоджає мені в реєстрації права власності на майно, що належить мені. Такими своїми діями Пітеляк А.В. істотно порушує моє право власності на вказане майно, що закріплено в ст.41 Конституції України.

Такі мої доводи підтверджуються тим, що під час прийняття документів державний реєстратор відкрито в моїй присутності зробив на папці з моїми паперами відповідний напис – «чорний список Андрій Васильович в курсі». Існування подібних незаконних «чорних списків» вказує на те, що Пітеляк А.В. зловживаючи своїм посадовим становищем чинить незаконний вплив на своїх підлеглих, та своїми діями порушує мої права та права інших громадян, що звертаються до ввіреної йому установи.

Незаконність дій Пітеляка А.В. та його підлеглих встановлено відповідним рішенням окружного адміністративного суду Івано-Франківської області від 29.07.2015р. згідно з яким дії державної реєстраційної служби управління Юстиції в м.Івано-Франківську в частині відмови в реєстрації права власності на належне мені вищевказане майно — визнано протиправними.

07.08.2015р. я звернувся до прокуратури м.Івано-Франківська із відповідною заявою про злочин. У вказаній заяві я просив відкрити кримінальне провадження за фактом зловживання Пітеляком А.В. його службовими повноваженнями.

Однак розгляд цієї заяви було доручено СВ  Івано-Франківського МВ ГУ МВС України в Івано-Франківській області, який всупереч порядку встановленому положеннями ст.214 КПК України не вніс відповідні відомості до ЄРДР.

Окремо хочу наголосити, що органом досудового розслідування, незважаючи на те, що стороною потерпілого в порядку ст…220 КПК України заявлялись численні клопотання, не проводяться будь-які слідчі дії, що могли б бути спрямовані на пошук викрадених документів, встановлення особи винної у вчиненні цього злочину, зібрання доказів її вини та притягнення такої особи до кримінальної відповідальності попри те, що з моменту відкриття даного кримінального провадження минуло понад 3місяці.

Водночас, слідчим було заявлено безглузде, незаконне та абсурдне клопотання про накладення арешту на майно потерпілого, яке через необ’єктивний та поверхневий розгляд було задоволено судом першої інстанції.

Фактично склалась ситуація, при якій потерпілий Василюк Р.Я., звернувшись до правоохоронних органів за захистом своїх прав, та притягнення до відповідальності осіб, що винні у вчиненні злочину, в результаті незаконних та безграмотних дій слідчого замість об’єктивного, неупередженого та оперативного розслідування отримав бездіяльність, недбалість та ще більш грубі порушення та обмеження своїх прав, що виразились в арешті належного йому майна.

Дії органу досудового розслідування, які направлені на арешт вищезгаданого майна, що на праві власності належить потерпілому Василюку Р.Я., однозначно розцінюються стороною потерпілого, як незаконний позапроцесуальний тиск на нього, що має на меті схиляння його до відмови оскаржувати бездіяльність органу досудового розслідування.

3. Земельні ділянки с.Драгомирчани

З 2012 року і по сьогоднішній день я є законним власником земельних ділянок в с.Драгомирчани Тисменицького району Івано-Франківської області. Ні на момент їх набуття, ані до тепер ніхто і ніяким чином не оспорював чи ставив під сумнів моє право.

В липні 2015 року я мав намір відчужити свою земельну ділянку, проте здійснити це мені не вдалося, оскільки нотаріус повідомив мені, що на належну мені земельну ділянку накладено арешт.

На підтвердження цього факту мені було надано документ, а саме витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію обтяження. Проте у цьому витягу особою, майно/права якої обтяжуються (власник) вказаний попередній власник.

Особа, що вказана у витязі з реєстру заборон, була власником земельних ділянок до 25.12.2012 року на підставі державних актів на право власності на земельну ділянку.

У грудні 2012 року між даною особою та мною було укладено договори купівлі-продажу земельних ділянок, посвідчений приватним нотаріусом з дотриманням усіх вимог законодавства стосовно вчинення таких правочинів та стосовно державної реєстрації.

Тобто, з грудня 2012 року і до сьогодні власником земельних ділянок є я, Василюк Роман Ярославович.

Після вжиття певних заходів та вчинення відповідних дій, мені стало відомо, що арешт на  земельну ділянку накладено на виконання Ухвали суду про забезпечення позову та на підставі постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження.

Крім того, на підставі цих ухвал та постанови наклали арешт не тільки на мої земельні ділянки, але і на землі третіх осіб.

Стосовно даного факту вважаю за потрібне пояснити наступне:

2007 року ТОВ “Карпатська нафтова компанія” власником якої також є Бахматюк О.Р. викупила у Фонду держмайна приміщення військової частини. Проте цікавими для ТОВ “КНК” були не самі приміщення, а земельна ділянка на якій вони розташовані. Протягом 8 років ТОВ “КНК” ніяких дій щодо впорядкування чи оформлення належним чином права на землю не вчиняла. Тому коли у 2010 році “особа” звернулася до відповідного органу із заявою про передачу їй у приватну власність частини цієї земельної ділянки — підстав для відмови у цьому не було жодної.

“Особа” виготовила всі необхідні документи, пройшла усі погодження та дотрималася усіх вимог законодавства і, як наслідок, стала власником частини земельної ділянки, яку я, в свою чергу, у 2012 році придбав у “особи” також на усіх законних підставах та з дотриманням усіх вимог.

Можливо, коли ця інформація стала відома Бахматюку О.Р., питання мого права власності на землі стало дуже нахабно нехтуватися. ТОВ “КНК” згадало, що колись за необхідне було впорядкувати питання землі і тому, незважаючи на сплив усіх можливих строків позовної давності, звернулося до суду за захистом своїх начебто порушених прав. Проте, у самому позові так і не змогло сформулювати яке саме право порушене і відповідачем ТОВ “КНК” визначило попереднього власника навіть не перевіривши, що на сьогодні власниками є взагалі треті особи.

Проте СУ УМВС України в Івано-Франківській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесенегодо ЄРДР за №12015090000000183 за ознаками злочину передбаченого ч.2 ст.364 КК України. Дане розслідування на собистому контролі заступника начальника ГСУ МВС України — Мамкою Г.М., який безпосередньо втручається в хід досудового розслідування кримінального провадження.

Як наслідок усіх цих неправомірних дій з боку ТОВ “КНК”, та окремих працівників УМВС України:

1)    на землі третіх осіб накладено заборони, що унеможливлює скористатися їм своїм законним правом власності, яке строго охороняється законом;
2)    власники змушені в суді доводити своє законне право на землю, витрачаючи на це час і кошти;
3)    завдається значна шкода моїй діловій репутації.
4. м.Івано-Франківськ, вул.Шкільна, 16

Не може залишитись поза увагою й те, що Бахматюк О.Р. через своїх підлеглих та через підконтрольні йому юридичні особи створює серйозні проблеми не лише мені, а й членам моєї сім’ї.

Після вищезгаданої конфліктної ситуації, що виникла між нами, Бахматюк О.Р. через підконтрольне йому ТОВ «Станіславська Торгова Компанія» незаконно заволодів грошовими коштами ПП «Івано-Франківськпожсервіс», що належить моєму батькові – Василюку Ярославу Дмитровичу.

26.08.2011 між Позивачем — ПП «Івано-Франківськпожсервіс» ЄДРПОУ 31262715 та Відповідачем — ТОВ «Станіславська Торгова Компанія» ЄДРПОУ 32873692, було укладено Договір №0011 про зобов’язання в майбутньому укласти і належним чином оформити Договір купівлі-продажу частини приміщення літерою «Б», розташованого за адресою: м.Івано-Франківськ, вул. Шкільна,16.
Відповідно до положень пункту 1.1 вищевказаного договору сторони зобов’язуються в майбутньому, але не пізніше одного року з дня підписання данного договору укласти і належним чином оформити Договір купівлі-продажу частки приміщення під літерою «Б» на умовах та в порядку, визначених Договором.

Згідно з п.3.2 ТОВ «Станіславська Торгова Компанія»  зобов’язувалась жодним способом не обтяжувати вказану частку приміщення, не укладати будь-яких інших договорів щодо вказаної частки приміщення, а також не складати довіреностей на право представлення інтересів, користування чи розпорядження вказаною часткою приміщення.

В свою чергу, відповідно до пункту 1.3. вищевказаного договору, ТОВ «Станіславська Торгова Компанія» зобов’язувалась продати, а ПП «Івано-Франківськпожсервіс» зобов’язувалось купити зазначену частку приміщення за ціну 871 856.00 гривень в тому числі ПДВ.

В рамках виконання своїх зобов’язань ПП «Івано-Франківськпожсервіс» 09.09.2011 здійснило перерахування  грошових коштів на загальну суму 425 000грн. (чотириста двадцять пять тисяч гривень).

Проте, протягом року ТОВ «Станіславська Торгова Компанія»  незаконно та всупереч умов Договору відмовлялася виконувати взяті на себе зобов’язання, щодо продажу вищевказаного об’єкту.

На виконання умов договору 07 липня 2012 року  ПП «Івано-Франківськпожсервіс» подало заяву № 20  до приватного натаріуса Івано-Франківського міського нотаріального округу Максимчин Т.В.  про заплановану дату укладення даної угоди. В ході підготовки основного договору купівлі-продажу, нотаріусом було виявлено та повідомлено Позивачу, що основний договір неможливо укласти в звязку з тим, що дане приміщення знаходиться з вересня 2012р. в обтяженні.

Тобто всупереч наявної домовленості, ТОВ «Станіславська Торгова компанія» незаконно передало дані приміщення в заставу, чим істотно порушило права і завдало значної матеріальної шкоди не лише ПП «Івано-Франківськпожсервіс», а й держави Україна в особі «Ощадбанк».

Враховуючи даний факт, було проведено додатково переговори щодо належного виконання умов Договору Відповідачем. Після неодноразових  обіцянок ТОВ «Станіславська Торгова Компанія», що обтяження буде зняте, 05.09.2012р.  перерахував відповідачу  ще 75 000 (сімдесять п’ять тисяч) гривень.  Проте ТОВ «Станіславська Торгова Компанія»  злісно ігнорує належне виконання умов

Договору і до даного часу частка приміщення що розташована на вулиці Шкільна, буд.16 в місті Івано-Франківську знаходиться в обтяженні.

Усі спроби ПП «Івано-Франківськпожсервіс» щодо досудового врегулювання спірних правовідносин, що виникли із ТОВ «Станіславська Торгова Компанія» були зірвані останнім. В ході розмов, представники ТОВ «Станіславська Торгова Компанія» повідомили, що виконувати умову Договору або повертати раніше сплачені кошти вони не мають наміру, оскільки таке розпорядження їм надав особисто Бахматюк О.Р… Такими діями, належне Бахматюку О.Р. ТОВ «Станіславська Торгова Компанія» завдало прямих матеріальних збитків ПП «Івано-Франківськпоржсервіс» на суму 500000 (п’ятсот тисяч) гривень.

Незважаючи на те, що після революції гідності Україна рішуче взяла курс на боротьбу із злочинністю і корупцією, сприяння розвитку бізнесу та на розбудову правової, демократичної держави, нажаль досі мають місце кричущі випадки свавілля та беззаконня з боку представників крупного олігархічного капіталу. Як і в даному випадку олігарх-Бахматюк О.Р., використовуючи свої колосальні фінансові ресурси та пов’язаний із цим значний вплив на органи державної влади та правоохоронні органи, з мотивів особистої неприязні забирає моє майно, знищує мій бізнес, тероризує мене та членів моєї сім’ї, а всі мої спроби знайти захист в органах державної влади саботуються та наражаються на нерозуміння, байдужість та бездіяльність.

Василюк Роман Ярославович, для Національного бюро розслідувань України

Це цікаво

 • Справа мафіозі Олега Бахматюка: четверо адвокатів його сестри Наталії Василюк систематично не з'являються на судові засідання
 • Нацбанк oтcудил у кoмпaнии мошенника Бaxмaтюкa нeдвижимocть в Ивaнo-Фрaнкoвcкe
 • Суддя ВАКС Оксана Олійник залишила призупиненим слідство у справі мафіозі Бахматюка про заволодіння 1,2 млрд грн
 • Суд признал законными требования Укрэксимбанка к компании мошенника Бахматюка на 2,5 млрд гривен
 • НАБУ розцінило дії Офісу генпрокурора по екстрадиції Бахматюка як спробу саботажу
 • Заарештовану птахофабрику мафіозі Бахматюка повторно виставили на продаж
 • Мошенник Бахматюк испугался, что его посадят, и принялся за манипуляции данными
 • Венедіктова проігнорувала засідання комітету ВР щодо незаконного закриття справи Бахматюка
 • Бахматюк корумпував Венедіктову? Офіс генпрокурора незаконно закрив справу VAB банку, коли вона перебувала на перегляді в апеляції Антикорупційного суду
 • Суд заочно заарештував банківського шахрая Бахматюка
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  К сожалению, комментарии закрыты.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook