Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Кредитпромбанк

Кредитпромбанк не виконав оферту за облігаціями


15Кредитпромбанк не виконав оферту по облігаціях серії «F», випущеним на загальну номінальну суму 350 млн. грн., яка припадала на 9 червня.

Про це повідомляє агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інвестиційну компанію Concorde Capital.

Згідно з її даними, поширеними в п’ятницю, банк продовжує вести переговори про реструктуризацію з власниками облігацій, пропонуючи їм однакові умови: виплата 5% суми зараз, 10% — в 2010 році і 85% — в 2011-2012 роках.

Concorde Capital вважає, що з урахуванням обігу на ринку п’яти випусків облігацій Кредитпромбанку на загальну номінальну суму 1,2 млрд. грн. і терміном погашення облігацій серії «F» в червні 2011 року, їх справедлива вартість становить 40-50% від номіналу.

Раніше про високу вірогідність спроби «Кредитпромбанку» реструктуризувати борг по облігаціях серії «F» повідомляла інвестиційна компанія Astrum Investment Management.

За її даними, з урахуванням інших серій всього по оферті банку можуть бути пред’явлені в поточному році облігації на загальну номінальну суму 600 млн. грн.

За даними інших учасників ринку, банк запропонував власникам підвищити ставку прибутковості до 12% річних і надати йому час для виконання зобов’язань по облігаціях до липня 2012 року.

В «Кредитпромбанку» тоді не змогли прокоментувати цю інформацію. У п’ятницю ввечері агентству також не вдалося отримати коментар в банку.

Як повідомлялося, Кредитпромбанк розмістив облігації серії «F» в серпні 2007 року. Їх дохідність на перші два роки обігу була встановлена на рівні 11,5% річних, виплата відсотків щоквартальна, дата погашення — 7 червня 2011 року.

ВАТ «Кредитпромбанк» засновано 1997 роцу. Його найбільшими акціонерами на 1 січня 2009 року були Fintest Holding Limited (38,5837%), Homertron Trading Limited (34,0038%), Папунідіс Константінос (6,6929%).

Згідно з даними НБУ, на 1 січня 2009 року за розміром загальних активів (14,534 млрд. грн.) «Кредитпромбанк» займав 19 місце серед 182 банків.

Економічна правда

Це цікаво

 • Кредитпромбанк допустил дефолт
 • Кредитпромбанк не виконав оферту за облігаціями
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  Отзывов нет на «Кредитпромбанк не виконав оферту за облігаціями»

  Ваш отзыв

  Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook