Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Бахматюк Олег

VAB Банк Бахматюка повторить долю «Таврики»


bahmatuk-oleg15 грудня 2012 року з активами 12,8 млрд гривень «ВіЕйБі Банк» почав рекламу депозитів для фізосіб під 31% річних — це рекордна ставка для середніх і великих банків.

Про це пише Forbes.ua

Як пише видання, згідно зі звітом рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», за перші дев’ять місяців кошти банків, залучені «ВіЕйБі», скоротилися на 75%, а ліквідні активи (грошові кошти та їх еквіваленти) всохли майже на 40%.

Як розповіло виданню джерело в НБУ, бойкот «ВіЕйБі Банку» оголосили не тільки колеги по цеху, а й регулятор. За його словами, цей банк вже близько місяця не може домогтися від керівництва Нацбанку стабкредиту.

«Є розмови, що перед виборами Партія регіонів просила Бахматюка проспонсорувати вибори певних кандидатів, — повідомив службовець Нацбанку. — Він проспонсорував, але не в повному обсязі. Тому рефінансування їм і не дають». За словами джерела, у цього банку навіть немає ліквідних застав, щоб отримати такий кредит», — йдеться у повідомленні.

«Чи не єдиним кредитором «ВіЕйБі» на міжбанку до останнього часу залишався банк «Фінансова ініціатива», який також належить Бахматюку. «З січня ВіЕйБі Банку бланкові (беззаставні) кредити ніхто не дає, тільки під гарантії «Фінансової ініціативи» або якщо гарантійний лист підкладуть від «Авангарду», — стверджує банкір.

Як розповіло виданню джерело на ринку, ось уже кілька тижнів міжбанківські кредити «ВіЕйБі Банку» не дає навіть сестринська «Фінансова ініціатива». «Зараз кінець року, і Бахматюку потрібні гроші для основного бізнесу, тому він безпосередньо кредитується в „Фінансовій ініціативі“, на підтримку ВіЕйБі банку грошей вже не вистачає», — розповідає банкір.

«Ситуація ускладнюється і тим, що необхідних застав немає і у „Фінансової ініціативи“, яка, по ідеї, могла б стати субкредитором „ВіЕйБі“. У Нацбанку не захотіли офіційно коментувати ситуацію навколо ВіЕйБі. Але джерело стверджує, що ця фінустанова — один із основних претендентів на введення куратора або тимчасової адміністрації», — пише видання.

Згідно з повідомленням, показово, що, за даними РА «Експерт-Рейтинг», адекватність капіталу «ВіЕйБі Банку» вже досягла майже критичної позначки в 10,8% (норматив НБУ — не менше 10%). Це значить, що банку необхідна термінова докапіталізація.

Як відомо, банк «Таврика», перед тим як туди ввели куратора від НБУ, рекламував депозити під 29% річних.

Нагадаємо, 27 листопада НБУ наклав на  АТ «Банк «Таврика» ряд обмежень на здійснення банківських операцій.

За даними НБУ, за перші 9 місяців 2012 року залишки коштів населення і підприємств на рахунках у банку «Таврика» збільшилися на 260 млн гривень, а загальний обсяг коштів клієнтів банку становить 2,9 млрд гривень.

Це цікаво

 • Венедіктова проігнорувала засідання комітету ВР щодо незаконного закриття справи Бахматюка
 • Бахматюк корумпував Венедіктову? Офіс генпрокурора незаконно закрив справу VAB банку, коли вона перебувала на перегляді в апеляції Антикорупційного суду
 • Суд заочно заарештував банківського шахрая Бахматюка
 • Глава Антикоррупционного бюро обвиняет в кампании против него мафиози Коломойского и Бахматюка
 • Суд відмовився заочно арештувати банківського шахрая Бахматюка
 • Сестру Бахматюка не заарештували, бо її не розшукує Інтерпол – ВАКС
 • Олег Бахматюк устроил техногенную катастрофу в Львовской области
 • НБУ намагався стягнути заставне майно птахофабрики афериста Бахматюка, охорона перешкоджала
 • Арифметические манипуляции от VIP-мошенника Олега Бахматюка. Расследование
 • Ексголову правління VAB Банку Дениса Мальцева з банди шахрая Бахматюка оголосили у розшук. Фото
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  К сожалению, комментарии закрыты.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook