Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Дайджест

Піарити Гонтарєву буде справжній «русский человек»


Gontareva-Valerya2З наступного тижня за піар НБУ та його керівника буде відповідати екс-віце-президент банку ВТБ-Україна Наталя Бондаренко, яка багато років просувала ідеї «русского міра» в банківській журналістиці…

Перш за все, ніхто не сумнівається в професійності Наталі Бондаренко. Людина керувала прес-службою ВТБ-Україна багато років і керувала добротно і якісно. Проте виникає, як мінімум, запитання до ідеологічного базису Бондаренко.

Справа в тому, що Бондаренко прийшла в ВТБ разом із колишнім керівником банку Вадимом Пушкарьовим. Останній ніколи не ховав своїх проросійських настроїв і завжди в кулуарних бесідах говорив, що в України немає іншого шансу, ніж тісна політична та економічна кооперація з Москвою. Власне робота ВТБ і була одним із наріжних каменів по створенню «русского міра» в Україні. А піаром цієї роботи займалася Наталя Бондаренко.

Можна навести один простий приклад. Ось цитата із інтерв’ю Пушкарьова, де він доводить, що у українців і росіян однакова не лише ментальність, але й «понятийность»:

«Появятся ли в этом году кредиты в российской валюте?

Как вы знаете, спрос рождает предложение. Учитывая тот факт, что торговый оборот с Россией составляет $40 млрд., а доллар не является официальной платежной единицей, работать через третью валюту глупо. Поэтому, безусловно, появятся. Российская валюта более стабильна, чем гривня. Это обусловлено тем, что Россия раньше вышла из кризиса и там есть две трубы, из которых «бьют» деньги. У нас, к сожалению, этого нет. В целом же работать с Россией выгодно: там есть огромные финансовые ресурсы, у нас одинаковая ментальность и, я бы сказал, «понятийность» — мы мыслим схожими категориями и понятиями.

В часи Януковича ця фраза була особливо актуальна. Але повернімося до нового піарника Гонтарєвої. Звичайно ж Бондаренко професіонал. Але чи може  керувати прес-службою НБУ людина, яка останні роки стояла на сторожі інтересів держави Росія (ВТБ – належить не приватним акціонерам, а державі Росія) питання, на жаль, риторичне. Патріотизм – це для телевізора і тих ненормальних, що на Майдани виходять.

Леонід Чумак, БанкІск

Це цікаво

 • У Фонда гарантування вкладів вкрали нерухомість в Одесі вартістю 140 мільйонів
 • Банкротство Укрпрофбанка: как украсть из банка даже стулья. Расследование
 • Нацбанк выдал 1,315 млрд грн рефинанса Альфа-банку и банку Пивденный
 • Почему не проданы залоги банковских мошенников Фирташа, Лагуна, Бахматюка? Версия НБУ. Интервью
 • Український державний #Укргазбанк профінансує бізнес російського олігарха Бабакова, який голосував за анексію Криму
 • Схема на 300 млн: новые факты о махинациях в БГ Банке
 • Банки начали проверять происхождение денег украинцев и отказываются их отдавать
 • Шахрайство по-новому? Екс-дружина Боголюбова відсудила у державного Приватбанку півмільярда
 • На життя у шоколаді, — Нацбанк видав невідомому банку 3 мільярди «рефінансу»
 • Когда Луцкий, Клименко и Цыплаков ответят за украденные 5 миллиардов? Расследование
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  К сожалению, комментарии закрыты.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook