Альфа-Банк УкрСоцБанк Райффайзер банк ING Банк Приватбанк Укргазбанк VAB Банк Укрпромбанк Банк Форум Надра БанкФинансы и кредит
// вы читаете...

Дайджест

Піарити Гонтарєву буде справжній «русский человек»


Gontareva-Valerya2З наступного тижня за піар НБУ та його керівника буде відповідати екс-віце-президент банку ВТБ-Україна Наталя Бондаренко, яка багато років просувала ідеї «русского міра» в банківській журналістиці…

Перш за все, ніхто не сумнівається в професійності Наталі Бондаренко. Людина керувала прес-службою ВТБ-Україна багато років і керувала добротно і якісно. Проте виникає, як мінімум, запитання до ідеологічного базису Бондаренко.

Справа в тому, що Бондаренко прийшла в ВТБ разом із колишнім керівником банку Вадимом Пушкарьовим. Останній ніколи не ховав своїх проросійських настроїв і завжди в кулуарних бесідах говорив, що в України немає іншого шансу, ніж тісна політична та економічна кооперація з Москвою. Власне робота ВТБ і була одним із наріжних каменів по створенню «русского міра» в Україні. А піаром цієї роботи займалася Наталя Бондаренко.

Можна навести один простий приклад. Ось цитата із інтерв’ю Пушкарьова, де він доводить, що у українців і росіян однакова не лише ментальність, але й «понятийность»:

«Появятся ли в этом году кредиты в российской валюте?

Как вы знаете, спрос рождает предложение. Учитывая тот факт, что торговый оборот с Россией составляет $40 млрд., а доллар не является официальной платежной единицей, работать через третью валюту глупо. Поэтому, безусловно, появятся. Российская валюта более стабильна, чем гривня. Это обусловлено тем, что Россия раньше вышла из кризиса и там есть две трубы, из которых «бьют» деньги. У нас, к сожалению, этого нет. В целом же работать с Россией выгодно: там есть огромные финансовые ресурсы, у нас одинаковая ментальность и, я бы сказал, «понятийность» — мы мыслим схожими категориями и понятиями.

В часи Януковича ця фраза була особливо актуальна. Але повернімося до нового піарника Гонтарєвої. Звичайно ж Бондаренко професіонал. Але чи може  керувати прес-службою НБУ людина, яка останні роки стояла на сторожі інтересів держави Росія (ВТБ – належить не приватним акціонерам, а державі Росія) питання, на жаль, риторичне. Патріотизм – це для телевізора і тих ненормальних, що на Майдани виходять.

Леонід Чумак, БанкІск

Це цікаво

 • Девальвація та зростання цін? Зеленський хоче «жити з бюджетом по курсу 30»?
 • Екс-генпрокурор Рябошапка заявил, что друг Зеленского из СБУ Баканов покрывает коррупционеров Микитася, Пашинского, Бахматюка, Жеваго и Альперина
 • Хто спонсорує акції протесту проти Кроноспану на Рівненщині. Розслідування
 • Шахрай Бахматюк винен державі майже 30 мільярдів, — заява Нацбанку
 • У Зеленского хочуть взяти Нацбанк? Відкрито 3 справи проти його голови Смолія
 • В Австрии расследуют отмывание денег банков Олега Бахматюка и его коллег
 • В отношении народного депутата Рыбалки открыто уголовное производство по подозрению в госизмене
 • Фирташ, Лагун, Жеваго, Бахматюк, Хмельницкий и Климов сп@здили столько, что уши скручиваются в трубочку
 • 25 банків порушує нормативи НБУ
 • Рейтинг долгов украинских агрохолдингов: UkrLandFarming и AgroGeneration на грани банкротства
 • Новини marketgid.com

  Обсуждение

  К сожалению, комментарии закрыты.

  К сожалению, комментарии закрыты.

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

  статистика bigmir)net TOP 100
  Close
  Вам подобається БанкІск?
  Приєднуйтеся до нас

  Twitter

  Facebook